Çocuklara uygun ev tasarım fikirleri

Çocukların yaşadığı evlerde zevkinize uygun dekorasyon oluşturmak ve bu dekorasyonunun hem çocuğun sağlığına ve rahat hareketine olanak veren hem de sizin pratik kullanımınıza uygun bir ortam sağlaması bazen zor olabiliyor. Özellikle dekorasyonunun vazgeçilmez parçası halılar çocuklar için mikroplara ev sahipliği yaparak büyük tehdit oluşturarak aileleri tedirgin ederken, kadınlar için de temizlenmesi zor yeni bir alan anlamına geliyor. Lastikli halı örtüsü ile siz de kış aylarında daha da zorlaşan halı temizliğine veda ederken bir yanda da çocuğunuzun dilediği gibi hareket etmesine ve oyunlarını oynamasına olanak sağlayan bir tasarıma ne dersiniz?

Halılarınız hem dekorasyona hem çocuğunuza uysun

Çocuklarınızı düşünerek almayı istediğiniz anti bakteriyel halılar bazen yüksek fiyatları ile gözünüzü korkutabilir ya da evinizin genel görünümüne uygun bir model bulmakta sorun yaşamanıza yol açabilir. Ancak sayısız seçeneğe sahip lastikli halı örtüsü modelleri ile tasarımınızı bozmaya gerek kalmadan en uygun desen ve ebada sahip ürünü bulmanız oldukça kolay olabilir.

En önemlisi aldığınız kolay takılabilir ve çıkartılabilir halı örtüsü anti bakteriyel olması nedeniyle sağladığı hijyen sayesinde çocuğunuzun içiniz rahat bir şekilde halı üzerinde zaman geçirmesi ve dilediği gibi emekleyip oynamasına da olanak verir.

Çocuğunuz evinize değil, eviniz çocuğunuza uysun

Çocukluk çağı gelişimin en hızlı olduğu ve yaratıcılık dorukta olduğu bir dönem olarak oldukça önemlidir. Evinizin kirlenmemesini düşünerek çocuğunuzun bu yaratıcılığını ve oyun isteğini kısıtlamak ise ona yapılacak en büyük haksızlık olacaktır. Ancak uygun halı örtüsü fiyatları sayesinde edinebileceğiniz bir örtü modeli sayesinde çocuğunuzun boyaları ile istediği kadar zaman geçirmesine gözünüz kapalı izin verebilirsiniz.

Polar halı örtüsü modelleri sayesinde daha yumuşak ve sıcak tutan bir halı üzerinde oyun oynamasını sağlayabileceğiniz çocuğunuz boyalarla oynadığında ise sakın endişe etmeyin. Leke ve iz tutmayan hijyenik örtüler sayesinde yalnızca makinede yıkama ile inanamayacağınız temizlik sonuçları gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız. Kolayca çıkardığınız örtünüzü, yine kolayca 40 dereceye kadar makinede endişe etmeden tekrar tekrar yıkayabilir, hiçbir yıpranma ya da ütü ihtiyacı olmadan kullanabilir ve kırışma ya da toplanma olmadan kolayca takıp yeni bir halı hissinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir