İade Koşulları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 21 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm konuları ürün sayfasında bulunan “Canlı Destek” bölümünden sorabilirsiniz.

Size gelen faturanın arkasında bulunan iade formunu eksiksiz doldurup ürünle birlikte iade etmeniz gerekir. İade formu doldurulmayan veya faturası olmayan gönderiler kabul edilmemektedir.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

İade veya değişim talebinizi Teslimat ve İade Bilgisi sayfasından iletebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

İade Edilemeyen Ürünler

Ürününüzü kullanmadan önce kontrol etmeniz gerekir. Kullanılmış ürünler iade alınmamaktadır.

Orjinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

Kişiye özel üretilen ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

Yanlış ölçü vermeniz durumunda dikilen ürünler için iade ve değişim yapılamamaktadır.