Oturma Odanızı Halı Örtüleri İle Canlandırın

Birbirinden güzel tasarımdan oluşan Pasaj Home halı örtüsü modelleri welsoft kumaştan dört tarafı lastikli olarak üretilmektedir. Halılarınızın yüzeyleri lekeli, eskimiş ise ya da uzun zamandır kullandığınız halınızdan sıkıldıysanız hemen lastikli halı örtüsü seçeneklerinin bulunduğu ürünlerimize girerek odanız için en uygun örtüyü seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Üstelik sipariş vermek çok kolay! Halınızın ölçülerini gerekli alana giriş yaparak ürünün teslimatını bekleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz halı örtüsü ister kapıda ödeme sistemi ile ister havale isterseniz eft ile sizin olabilir. En uygun ödeme şeklini kendinize göre belirleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Pasaj Home gün içerisinde saat 09:00 ve 17:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya vererek teslimatı sağlamaktadır. Tüm siparişlerde geçerli olan ücretsiz kargo sayesinde sadece halı örtüsünün fiyatını ödeyerek istediğiniz halı kılıfı modeline sahip olabilirsiniz. Kampanyalı ve indirimli ürünleri kaçırmamak için hemen internet sitemize giriş yaparak incelemede bulunabilirsiniz.

Rengarenk desenlerin yer aldığı halı örtüleri içerisinde çiçek desenleri, geometrik şekiller, çocuk odası için arabalı halı örtüleri tual renklerin karışımı gibi bir çok seçenek mevcuttur. Lastikli halı örtüsü her tarafından halınızı sararak potluk, toplanma ve kayma gibi sorunlar yaşatmaz. Leke tutmasına engel olan kumaştan üretilen ürünlerimiz kesinlikle sağlığa zararlı değildir. Yıkanabilir özellikte olan halı örtüleri çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanarak temizlenebilir. Kıl ve tüy toplama gibi sorunu bulunmayan halı örtüsü kaliteli baskı ile kumaşlara işlenmektedir. Yüksek baskı kalitesi sayesinde üç boyutlu halı örtüsü modellerinde çok çeşitli desenler bulunmaktadır.

Her türlü halı ölçüsü modeline göre dikim yapan Pasaj Home modern, klasik ya da sportif salon, oturma odası ve diğer odalar için dekoratif halı örtüleri sunmaktadır. Rahat bir kullanım olanağı sunan halı örtüleri büyük bir rahatlık sağlayarak sizi sürekli halı silmek ve temizlemek derdinden kurtarmaktadır. Dekoratif amaçlı olarak da tercih edilen örtüler üzerinde çok şık ve güzel desenler bulunmaktadır. Grinin birbirinden hoş tonları, capcanlı ilkbahar renkleri, siyah beyazın birbiri ile uyumu ve tarihi yapıların 3D baskı ile buluştuğu halı örtülerimizi pasajhome.com’dan satın alabilirsiniz.

Etiketlendi: