Lastikli Halı Örtüsü Modelleri ile Dekorasyonda 2017 Moda Renkleri

Modanın vazgeçilmez parçası olan dekorasyonda da sezonun gözleri tıpkı giyimde olduğu gibi her sene yepyeni ve yaratıcı fikirlerle karşımıza çıkıyor. Sık sık değişen ev dekorasyonuna ayak uydurmak için dilediğiniz kadar yıkanan ve hiçbir yıpranma göstermeyen lastikli halı örtüsü modelleri hayat kurtarıcı olabilirken, birkaç küçük öneri ile son trendleri de evinize taşımak mümkün. İşte karşınızda bu sene evlerimizde kullanacağımız en moda renkler!

Doğa evinizde

doğa renkleri

Doğayı anımsatan ahşap ürünlerin, ormanların yeşili ve denizlerin mavisi ile birlikte kullanıldığını sık sık görebilirsiniz. Doğaya dönüş temasının oldukça popüler olduğu bu senenin dekorasyon modasına uyum sağlamak için ahşap mobilyalarınızla birlikte yine doğal renklerde halı örtüsü modelleri seçerek sene içinde de halı değiştirme derdi olmadan değişikliklere evinizde yer açabilirsiniz. Halı örtüleri sezon modasını evinize taşımanın yanı sıra, anti bakteriyel ve leke tutmaz özellikleri ile de yeni halı almaktan daha akıllıca bir tercih olacaktır.

Zıtlıklar bir arada

Dekorasyonda daha canlı renklerden hoşlananlar için zıt renklerden bir uyum yakalamak oldukça keyifli bir öneri olabilir. Bu sayede hem açık tonların yarattığı aydınlıktan hem de koyu tonların şıklığından aynı anda faydalanabilirsiniz. Kahverengi-cam göbeği, uçuk sarı- gri gibi farklı renk kombinlerini ve daha fazlasını tamamen kendi zevkinize göre kullanabilirsiniz.

Eğer evinizde zıtlığı yaratmak için yeni bir dekorasyona ayırmanız gereken bütçeyi dert ediyorsanız, bunun için hali hazırda koyu renklerde mobilyalarınızla birlikte açık renkli bir halı örtüsü kullanarak, eski halınıza veda etmeden oldukça uygun fiyata yepyeni bir soluk yakalayabilirsiniz.

 Lastikli Halı Örtüsü Modelleri ve Mat renklerin sadeliği

lastikli halı örtüsü modelleri 2017
lastikli halı örtüsü modelleri 2017

Evinde 80’lerin romantik ve canlı havasını yaratmak isteyenlerin tercih ettiği mat ve uçuk renkler genelde perde ya da dekoratif gereçler ile sağlanabilen göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarıyor. Pembe, sarı, turuncu, yeşil ve mavinin açık ve huzurun veren tonlarının kullanıldığı bu tasarımlarda genelde açık toprak tonları ya da gri gibi zıt renkler kullanılarak sade ve aydınlık bir uyum sağlanıyor. Özellikle mutfakta ve banyoda kullanılan pembenin mat tonları, çiçek desenli ürünler ile oldukça şık bir uyum sağlıyor.

Modanın her sene yenilendiği dekorasyonda, bu senenin trend renklerini kullanmak için halıları değiştirmek yerine farklı lastikli halı örtüsü modelleri kullanmak oldukça pratik birer seçenek oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir