Welsoft Halı Örtüsü Sayesinde Çocuklarınız Oyun Oynarken İçiniz Rahat Olsun

Birçok anne hem ev işleri ile ilgilenip hem de çocuklarını oyun oynarken çevreye zarar vermemesi gözetirken zorlanır. Çocuklar yalnız bırakıldıklarında halılarınıza boyalarla zarar vermek bir yana, çocukların sağlığı ve hijyenik sebeplerle halıda oyun oynamasına genelde çekimser yaklaşılır. Ancak çocuğunuzun sağlığı ve rahat hareket edebilmesi düşünülerek tasarlanan welsoft halı örtüsü sayesinde artık içiniz rahat olsun.

Welsoft Halı Örtüsü Sayesinde Bırakın çocuklarınız boyalarla oynasın

welsoft halı örtüsü
welsoft halı örtüsü

Çocukların eline boyalarını verdiğiniz anda etrafı kirleteceğini, özellikle dekorasyonunuzu beyaz gibi açık renk halılar ile tamamlıyorsanız, sonradan baş belası olacak lekelere yol açacağını düşüyor olabilirsiniz. Ancak lastikli halı koruma örtüsü sayesinde çocuklarınızın boyalarla dilediği gibi yaratıcılığını ortaya koymasına izin verirken temizliği düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kolaylıkla makinede yıkanabilen farklı lastikli halı örtüsü modelleri içerisinden hangisini seçerseniz seçin, 40 derece suda yıkayamada harika temizlik sonuçları elde edebilirsiniz. Leke tutmayan kumaş özelliği sayesinde pratik olduğu kadar hijyenik de olan lastikli halı örtüleri halınıza uygun boyutta aldığınızda kolayca tutturulur ve ütü gerektirmemesi sayesinde estetik görünümden de taviz vermenize gerek kalmaz.

Çocuğunuz için en hijyenik oyun alanı

Çocuğunuzun sağlığı düşünerek özellikle evinizin kış aylarında daha havasız olması ve halılarınızın daha sık kirlenmesi sebebiyle halı üzerinde oyun oynamasına izin verirken tereddüt edebilirsiniz. Ancak anti bakteriyel özelliği sayesinde halı örtüsü gözle görülmeyen bakteri gibi canlıların halıdan uzaklaştırır ve zararlı mikroplar için ev sahipliği yapan klasik halılarınızın aksine çocuğunuz için tamamen hijyenik bir oyun alanı sağlar.

Antialerjik özelliği sayesinde ciltte tahriş ve benzeri durumları düşünerek tedirgin olmanızı da engelleyen halı örtüsü modelleri içerisinden dilediğinizi seçerek, çocuğunuzun içiniz rahat bir şekilde oyun oynayabilmesini ve yerde rahat hareket etmenin tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz rahat hareket etsin

Kaymayan yapısı sayesinde üzerinde hareket edildiğinde de toplama yapmayan lastikli halı örtüsü üzerinde sizin de çocuğunuzla dilediğiniz gibi vakit geçirmenize ve kendi halınızdan daha temiz ve hijyenik bir şekilde bunu yapmanıza olanak vererek evde ailenizle keyifli zamanlar geçirmenize yardımcı olur.

Çocuklarınız kendi en rahat hissettiği ortam olan evde bırakın siz meşgulken ya da sizinle dilediği gibi rahatça hareket ederek zamanın tadını çıkarsın. Size de temizlik işlerinden zamanda tasarruf etmenin ve çocuğunuz için içinizin rahat olmanın keyfini varmak kalsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir